12 квіт. 2024

День Космонавтики

Для учнів 1-4 класів педагог - організатор Стрелюк А.П. провела виховну годину до Дня Космонавтики "Подорож по незвіданим планетам"
12 квіт. 2024

12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики.

Свято присвячене першому в історії польоту людини в космос. У цей день в 1961 році Юрій Гагарін першим у світі здійснив орбітальний обліт Землі.
11 квіт. 2024

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, який відзначається за ініціативою ООН. Це пам'ятна дата, яка відзначається на честь події, яка мала місце 11 квітня 1945 року, коли в'язні концтабору у Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців.
10 квіт. 2024

Вітаємо!

Вітаємо переможців обласного фотоконкурсу «Весна іде - перемогу несе», який проводив Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.
10 квіт. 2024

Шкільний етап змагань зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи серед учнів та учениць ЗЗСО.

Захід відбувся в рамках регіонального етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» для реалізації програми «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України.
9 квіт. 2024

«Ментальне здоров’я дітей під час війни»

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» практичний психолог Рухова Г.В. провела психологічні заняття для учнівської молоді 7 та 9 класу.
7 квіт. 2024

Всесвітній день здоров’я

Щорічно 7 квітня світ відзначає World Health Day або Всесвітній день здоров’я. Це одна з важливих соціальних дат, значення якої переоцінити неможливо.
6 квіт. 2024

V ВСЕУКРАЇНСЬКА МІЖГАЛУЗЕВА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ "НАЦІОНАЛЬНА НАУКА І ОСВІТА В УМОВАХ ВІЙНИ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ ТА СУЧАСНИХ ЦИВІЛІЗАЦІЙНИХ ВИКЛИКІВ"

6 квіт. 2024

Всеукраїнській Науково-практична конференція Державної наукової установи "

28 березня 2024 року Крамарев Віктор Григорович , учитель фізичної культури нашого ліцею , взяв участь у Всеукраїнській Науково-практичній конференції Державної наукової установи " Інститут модернізації змісту освіти " : «Трансформаційні процеси професійного розвитку педагогів в умовах освітніх інновацій» в рамках П’ятнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2024 »
6 квіт. 2024

Шкільний етап Web-марафону «Здорова нація – незламна Україна!»

З 25 березня по 05 квітня 2024 року в ОЗО "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області " пройшов шкільний етап Web-марафону «Здорова нація – незламна Україна!» для закладів загальної середньої освіти Донецької області .