6 квіт. 2024

Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

23-го серпня 2013-го року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № A/RES/67/296, в якій проголосила 6-е квітня Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку.
5 квіт. 2024

Година спілкування до Всесвітнього дня здоров’я «Здоров’я- найбільша цінність »

Учителем початкових класів Хованець А.В. в 4 класі проведена година спілкування до Всесвітнього дня здоров’я «Здоров’я- найбільша цінність »
5 квіт. 2024

Година спілкування «Бути здоровим –модно»

З метою привернення уваги школярів до власного здоров’я, визначення пріоритету здорового способу життя як основного чинника його збереження і зміцнення для учнів 7 класу класний керівник Лутицька Н.М. провела годину спілкування «Бути здоровим –модно», присвячену Всесвітньому дню здоров’я.

"Всесвітній день здоров'я"

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я для учнівської молоді 9 класу (класний керівник Рухова Г.В.) було проведено годину спілкування, основною метою якої є зосередження уваги на стані свого здоров’я, профілактики захворювань, мотивації до здорового способу життя.
4 квіт. 2024

Виховна година ” Здоров’я- це ЖИТТЯ”

Класний керівник Астахова В. В. для учнів 10 класу провела виховну годину ” Здоров’я- це ЖИТТЯ”.
4 квіт. 2024

Виховний захід до Всесвітнього дня здоров'я.

Для учнів 8 класу ( класний керівник Стрелюк А.П.) проведела виховний захід до Всесвітнього дня здоров'я.
4 квіт. 2024

Виховний захід "Обережно, міни!"

У рамках Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки для здобувачів освіти 1-4 класів педагог - організатор Стрелюк А.П. провела виховний захід на тему "Обережно, міни!"

Заняття «Мінна безпека»

У рамках Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки, з метою інформування дітей про ризики, пов'язані з мінами і боєприпасами, в 7 класний керівник Лутицька Н.М. провела заняття «Мінна безпека».

Бесіда «Обережно, міни!»

Для здобувачів освіти 11 класу (класний керівник Косенко Є.В) було проведено бесіду «Обережно, міни!»
4 квіт. 2024

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності.