16 квіт. 2024

Встановлення національного рекорду та участь у флешмобі «White card»

Отримали відзнаку та подяку за встановлення національного рекорду в участі у флешмобі «White card» 5 квітня 2024 року –Україна
16 квіт. 2024

VI Міжнародний науково-практичний Web-форум «Розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя»

Вчителі ліцею взяли активну участь у VI Міжнародному науково-практичному Web-форумі «Розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя»
16 квіт. 2024

Матеріали з Національного порталу з імунізації для проведення заходів під час Європейського тижня імунізації ( FIW)

Це перший в Україні профільний ресурс, присвячений всім питанням вакцинокерованих інфекцій, щеплень та використання вакцин.
16 квіт. 2024

Виховна година “Моє довкілля – моє майбутнє !”

Для учнівської молоді 9 класу (класний керівник Рухова Г.В) було проведено годину спілкування.
15 квіт. 2024

15 квітня проводиться День екологічних знань в Україні.

Відзначається з 1996 року за ініціативою природоохоронних НУО. Традиційні екологічні знання, також звані іншими назвами, включаючи «Знання корінних народів» або «Науки корінних народів», відносяться до знань, що розвиваються, що набувають корінних і місцевих народів протягом сотень або тисяч років за допомогою прямого контакту з навколишнім середовищем.

Вітаємо!!!

ВІтаємо переможця обласного конкурсу мультимедійних презентацій Божко Олега, учня 11 класу , який посів ІІІ місце .
15 квіт. 2024

"Україна - космічна держава "

Крамарева О.В, провела для учнів 6 класу виховну годину до Дня космонавтики "Україна - космічна держава "

Вітаємо переможців!

Вітаємо Глушецького Едуарда, Рухову Вікторію - переможців Відкритого фестивалю-конкурсу читців, поетів, художників та фотохудожників пам'яті В. Сосюри "Любіть Україну!"
12 квіт. 2024

Квест "Україна - космічна держава"

До Всесвітнього Дня Космонавтики для учнів 5-8 класів педагог - організатор Стрелюк А.П. провела квест "Україна - космічна держава".

"Космічні пригоди"

До Дня Космонавтики класний керівник 4 класу Хованець А.В. провела годину спілкування.