"Міжнародний день пожежників"

Лутицька Н.М. провела для учнів 7 класу годину спілкування "Міжнародний день пожежників"

Пожежна безпека

Для учнів 1-2 класу педагог-організатор Стрелюк А.П. провела виховний захід " Знає хай дитина кожна - жартувати з вогнем не можна!"
3 трав. 2024

"Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває "

Семенва Інна Валеріївна з учнями 3 класу провела виховний захід "Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває "

"День пожежної охорони"

Із учнями 2 класу Головцова О.В. провела годину спілкування на тему "День пожежної охорони"

"Всесвітній олімпійський день"

З учнями 2 класу Головцова О.В. провела годину спілкування на тему "Всесвітній олімпійський день"

"Сходинками до Олімпу"

Стрелюк А.П. для учнів 8 класу провела виховний захід до Всеукраїнського Олімпійський дня.

До Всеукраїнського Олімпійського дня

Для учнів 1-4 класу педагог-організатор Стрелюк А.П. провела виховний захід "Україна в колі друзів. Рухаємося до перемоги заради миру!"
1 трав. 2024

День директора школи

Щороку 1 травня у світі традиційно відзначають День директорів шкіл. Вперше святкувати його запропонувала Джанет Деларія, членкиня Асоціації вчителів США.
30 квіт. 2024

Проєкт «Герої рідного краю»

Кубашта Тетяна Юріївна, бібліотекар ліцею, долучилася до роботи над проєктом «Герої рідного краю» . Особиста історія, яку написала Тетяна Юріївна, включена до збірки матеріалів за напрямом: «Війна і моя особиста історія»
30 квіт. 2024

Психологічна година «Скажи булінгу ні!»

Для здобувачів освіти 7, 9 класів практичний психолог Рухова Г.В. підготувала і провела просвітницькі заняття.