19 квіт. 2024

Відбірковий етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

В ОЗО « Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області» пройшов відбірковий етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.
19 квіт. 2024

День поезії й творчого мислення.

Щорічно 19 квітня світ відзначає творче й натхненне свято - День поезії й творчого мислення.
19 квіт. 2024

День проліска або День підсніжника.

Історія цієї дати починається з 1984 року в Англії, де вперше було засновано це свято.

"Людина та довкілля"

Крамарева О.В, учитель географії та біології нашого ліцею, провела виховну годину для учнів 6 класу, присвячену Всесвітньому дню довкілля.
18 квіт. 2024

День пам'яток історії та культури

Для учнів 8 класу класний керівник Стрелюк А.П. провела виховний захід "День пам'яток історії та культури "
18 квіт. 2024

Міжнародний день пам’яток і визначних місць. День пам’яток історії та культури

У 1983 році, за пропозицією Асамблеї Міжнародної ради з питань охорони пам’яток та визначних місць (ICOMOS), створеній при ЮНЕСКО, Центр культурної спадщини ЮНЕСКО оголосив 18 квітня Міжнародним днем пам’яток та визначних місць (International Day of Monuments and Sites).
18 квіт. 2024

Година спілкування «Збереження довкілля – спільна справа»

До Всесвітнього дня довкілля з учнями 7 класу ( класний керівник Лутицька Н.М.) проведено годину спілкування «Збереження довкілля – спільна справа»
17 квіт. 2024

Обласний спортивний флешмоб «Мій особистий рекорд!»

Здобувачі освіти ліцею долучаються до обласного спортивного флешмобу «Мій особистий рекорд!» ( 8 - 11 класи )

17 квітня відзначається екологічне свято - Міжнародний день кажана

Крамарева О.В, учитель географії та біології нашого ліцею провела інформаційну годину для учнів 6 - 11 класів до цього екологічного свята. Школярі ознайомились з біологічними характеристиками кажанів, їх значенням в природі та житті людини.

День пожежної охорони України

Крамарева О.В., учитель географії , біології , основ здоров'я нашого ліцею , провела для учнів 6 класу виховну годину до Дня пожежної охорони України .