28 бер. 2024

Обласний конкурс читців "В сім'ї вольній, новій..."

9 березня, відбувся фінал обласного конкурсу читців «В сім’ї вольній, новій», присвячений пам’яті Тараса Шевченка. Учениця 10 класу Якимчук Ксенія представляла Криворізьку громаду. Заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Шевченко привітав учасників та журі, зазначивши, що творчість Великого Кобзаря невмируща, а слова пророка наразі актуальні як ніколи.
26 бер. 2024

Обласний флешмоб «Мистецтво бути здоровим!»

Учні ліцею долучаються до обласного флешмобу «Мистецтво бути здоровим!»
26 бер. 2024

"Шкільні ігри"

21 березня 2024 року відбулися змагання зонального (кваліфікаційного) етапу чемпіонату Донецької області зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи серед учнів та учениць 10-11 класів закладів загальної середньої освіти регіону. У змаганнях взяли участь 97 учнів, які представляли 54 заклади загальної середньої освіти.
23 бер. 2024

Вітаємо!

Вітаємо переможців Всеукраїнської онлайн-гри «Тарасова світлиця», присвяченої 210-річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Зустріч працівниками регіонального ландшафтного парку Клебан - Бик

До Всесвітнього дня охорони водних ресурсів для учнів 5 - 11 класів було проведено онлайн - зустріч працівниками регіонального ландшафтного парку Клебан - Бик на тему ' Чому Чорне і Азовське море унікальне ? "
22 бер. 2024

Вікторина " Мої безпечні канікули "

Крамарева О.В, провела вікторину для учнів 6 класу " Мої безпечні канікули "
22 бер. 2024

Просвітницько-профілактична бесіда "Правила поведінки під час весняних канікул"

Напередодні весняних канікул, вчитель Астахова В.В., провела просвітницько-профілактичну бесіду з учнями 10 класу "Правила поведінки під час весняних канікул"

Інстуктаж з ТБЖ

Косенко Є.В з учнями 11 класу провела інструктаж з ТБЖ на весняних канікулах.

Інструктаж з ТБЖ

Для учнів 8 класу ( класний керівник Стрелюк А.П.) було проведено бесіду з правила поведінки під час весняних канікул.
22 бер. 2024

Година спілкування "Безпечні канікули"

З метою збереження життя кожного учня в 7 класі (класний керівник Лутицька Н.М.) було проведено годину спілкування "Безпечні канікули"