12 квіт. 2024
Для учнів 1-4 класів педагог - організатор Стрелюк А.П. провела виховну годину до Дня Космонавтики "Подорож по незвіданим планетам"

Метою заходу було дати дітям елементарне уявлення про космос, Сонце, сонячну систему, зоряне піднебіння, Землю і Місяць; закріпити знання про планету Земля; розширити знання дітей; розвинути увагу, уяву, мислення; виховувати активність, бажання дізнатися, щось небуть нове про нашу планету.

Возможно, это изображение 2 человека и текст «ГРА "<АСОЦИАЦИЁ» VarvaraParaduk Varvare Paraduk Богдан Костыря KoC Космос Злата ЗлатаБлагова Благова 浜 涙 M Маргарита Соня Тимко Viktor Perevert... 要 • Д ДенисОрехов Денис Орехов АнастасияСтрелюк Анастасия Стрелюк»