«Ментальне здоров’я дітей під час війни»

9 квіт. 2024
В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» практичний психолог Рухова Г.В. провела психологічні заняття для учнівської молоді 7 та 9 класу.

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» практичний психолог Рухова Г.В.  провела психологічні заняття для учнівської молоді  7 та 9 класу.

Мета заходу -  активізація знань  дітей  про поліпшення психологічного самопочуття в складний психоемоційний період.

Під час проведення заходу здобувачі освіти  навчалися технікам піклування про себе та інших, відновлення та зміцнення свого здоров’я, взяли участь у грі «Я та мої емоції» на зняття напруги та профілактики агресії.