4 квіт. 2024

Вітаємо!!!

Вітаємо переможців Білоцерковець Ксенію та Симбратович Костянтина із зайнятим ІІІ місцем у обласному онлайн-конкурсі з іноземних мов "ПОЕТИЧНІ ОБРІЇ 2023" У номінації "ЗВУЧИ, ВІЧНЕ СЛОВО!"

Міжнародний день дитячої книги

Міжнародний день дитячої книги було започатковано в 1967 році. Рішення Міжнародної ради з питань дитячої книги поставило за мету впровадження різноманітних заходів, присвячених дитячим творам та їх авторам.
2 квіт. 2024

Вікторина "У світі казки чарівної"

У 3 класі класний керівник Семенова І.В. провела вікторину "У світі казки чарівної"
2 квіт. 2024

Виховний захід " З книгою жити - з добром дружити"

Для учнів 1-4 класів педагог - організатор Стрелюк А.П. провела виховний захід " З книгою жити - з добром дружити" , також вікторину "Що ми знаємо про книги?"
2 квіт. 2024

Інформаційна година "Пташок закликаю із теплого краю "

Крамарева О.В. , учитель географії та біології нашого ліцею, провела для учнів 5- 10 класів інформаційну годину " Пташок закликаю із теплого краю " , присвячену Міжнародному дню птахів.
1 квіт. 2024

Міжнародний день птахів

День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.
1 квіт. 2024

Культурно - мистецька акція "СИМВОЛИ СВОБОДИ"

Здобувачі освіти ліцею взяли участь у Відкритій культурно - мистецькій акції до Дня Державного Гімну України та за нагоди святкування Дня Державного Герба України"СИМВОЛИ СВОБОДИ"
31 бер. 2024

Обласний проєкт «Герої рідного краю»

Здобувачі освіти ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» долучилися до роботи над обласним проєктом «Герої рідного краю», який передбачає видання збірки матеріалів за напрямом «Меморіал памʼяті».
31 бер. 2024

Обласний артмоб «Від Колобка до Гаррі Поттера»!

Здобувачі освіти ліцею ( Семенова Віра, Паснечук Софія - 7 клас, Батрак Маргарита - 4 клас, Давидчук Микита, Рухова Вікторія, Броваренко Богдан,Чернецький Олександр - 3 клас) взяли участь в обласному артмобі «Від Колобка до Гаррі Поттера»! присвяченому Міжнародному дню дитячої книги.
30 бер. 2024

Підбито підсумки обласного етапу VІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин». Організатори — Донецький обласний еколого-натуралістичний центр .

Криворізьку громаду представляв учень 5 класу нашого ліцею - Пославський Дмитро, який посів ІІ місце ( класний керівник - Пелецька Н.П. ). Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у дослідженні природи.