Виконане домашнє завдання відправляти на поштову скриньку [email protected]

або на Вайбер 0956389027

13.01 Завдання: Намалювати ескіз подушки. Написати історію виникнення подушки

20.01 Створіть лекало подушки та зробіть фото(приблизні розміри 15*15 або 20*20 )

27.01 Тема. Розкрій деталей подушки

Коли все готово, лекала (шаблони) декоративних подушок,  створені, вирізають і прикладають до тканини.

1. Беремо лекала (шаблони), прикладіть викрійку до тканини

2. Приколіть лекала (шаблон) шпильками, обведіть крейдою або простим олівцем

3. Додайте 1 см - припуск на шви по всьому периметру лекала (шаблона)

4. Виріжте необхідну кількість елементів (деталей) з тканини

03.02

Створити  малюнок декору для подушки.

10.02

Опрацювати матеріал

Запишіть в зошит види ручних стібків (швів)

17.02

Опрацювати матеріал https://denzadnem.com.ua/blogy/korysni-porady/103825

Записати в зошит -

Затребувані тканини

Найпопулярнішими у покупців вважаються такі види тканин:

• Поліестер. Це практична синтетика, яку одержують завдяки поліефірним волокнам. Поверхня нагадує шерсть, а за властивостями — це бавовна. Поліестер дозволяє шити недорогі, але міцні речі.
  • Бавовна. Для його виготовлення застосовуються м’які та тонкі волокна. Це міцний матеріал, що довго зберігає свої властивості. Речі з бавовни м’які та зручні.
  • Жаккард. Матеріал має чудові естетичні властивості. Причому жаккард буває як однотонним, і з кольоровими вставками. З нього виготовляють верхній одяг, меблеву оббивку.
  • Шовк. З нього створюють розкішний одяг, який комфортний у носінні. Шовк блискучий, гладкий та міцний.
  • Фетр. З нього шиють капелюхи, пальта, шарфи. Матеріал зберігає тепло, дарує комфорт.
  • Фліс. Це синтетична тканина, яка використовується для пошиття різноманітного одягу. Фліс міцний, легкий, простий у догляді. При цьому він відрізняється товщиною, кольорами.
  • Бязь. Щільний матеріал буває біленим, набивним, а також гладкофарбованим. Завдяки різним технологіям виходять різноманітні полотна.