23 квіт. 2024

Всеукраїнський день психолога

Всеукраїнський день психолога вже традиційно відзначається 23 квітня.

Kahoot-вікторина

Учениця 10 класу Якимчук Ксенія взяла участь у Kahoot-вікторині , з провідними молодими вченими НТУ «Харківський політехнічний університет » , присвяченій Міжнародному Дню Матері - Землі .

День Матері-Землі

Крамарева О.В, учитель географії та біології, провела інформаційну годину для учнів 7 - 11 класів до Дня Матері-Землі. Школярі ознайомитися з основними шляхами рішення екологічних проблем сьогодення.

День Землі

Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
19 квіт. 2024

"Український день навколишнього середовища"

Вчитель Астахова В.В.для 10 класу провела виховну годину на тему "Український день навколишнього середовища"
19 квіт. 2024

Віртуальна екскурсія «Архітектурні пам’ятки історії і культури України»

З нагоди Дня пам’яток історії та культури Рухова Г.В. провела віртуальну подорож для учнівської молоді 9-11 класів.
19 квіт. 2024

« Бережи природу для людського роду»

З четвертокласниками класний керівник Хованець А.В. провела годину спілкування « Бережи природу для людського роду» до екологічного свята Дня довкілля.
19 квіт. 2024

«Мій вклад у збереження довкілля»

В 11 класі До Всесвітнього дня довкілля класний керівник Косенко Є.В. провела годину спілкування та вікторину.
19 квіт. 2024

" Моє довкілля - моє майбутнє"

В 2 класі класний керівник Головцова О.В. провела годину спілкування та цікавий веб-квест на тему " Моє довкілля - моє майбутнє"
19 квіт. 2024

"Як я можу допомогти планеті"

Класний керівник 3 класу Семенова Інна Валеріївна провела виховну годину до Дня довкілля.