Шкільний етап змагань зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи серед учнів та учениць ЗЗСО.

10 квіт. 2024
Захід відбувся в рамках регіонального етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» для реалізації програми «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України.

У березні 2024 року в ОЗО "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області" пройшов шкільний етап змагань зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи серед учнів та учениць ЗЗСО.
Поза конкурсом, виявила бажання прийняти участь маленька сестричка учениці нашого ліцею , Якимчук Ксенії - Косенко Валерія , якій виповнилось лише 4 роки. Дівчинка виступила дуже вдало , виконавши , технічно правильно , за хвилину 25 разів. Це дуже гарний результат для її віку , тож виступ був високо оцінений Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України КФВС МОН України та Донецьким обласним відділом Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України , які виклали відео виступу Валерії на своїх офіційних сторінках Фейсбуку. Донецький обласний відділ Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України нагородив дівчинку цінним подарунком . Подарунок Валерії вручив Крамарев Віктор Григорович , учитель фізичної культури нашого ліцею , який був організатором та координатором цього етапу змагань.
Тож підтримаємо нашу майбутню спортивну зірку та побажаємо подальших успіхів!

Возможно, это изображение 2 человека, ребенок и текст