« Бережи природу для людського роду»

19 квіт. 2024
З четвертокласниками класний керівник Хованець А.В. провела годину спілкування « Бережи природу для людського роду» до екологічного свята Дня довкілля.

Метою якої було підвищити свідомість учнів щодо гармонічного існування людини з природою, продовжити формування екологічної культури та поняття органічного життя, розширити поняття дітей про довкілля і прищеплювати бажання бути у своєму довкіллі турботливим господарем. Виховувати любов до природи, інтерес до її охорони та вивчення.

Возможно, это изображение 2 человека и текст «Meet O C#metgo.com/ycpydrtp googl .com/ pydv-bpk АплаХованецы(Презенташе) Алла Хованець (Презентацίя) J 中 ※ Алла Хованець M Земля наш рдний дёМ, кожен видповидаса1 #дповдасзапорядокумм порядок YHIM Маргарита 線 Богдан БогданКостыря Костыря Д Денис Орехов 米 ※ 08:54 Viktor Perever Perevertajlo tajlo C hyc-pydv-bpk Соня Тимко Злата Благова DO»