"Шкільні ігри"

26 бер. 2024
21 березня 2024 року відбулися змагання зонального (кваліфікаційного) етапу чемпіонату Донецької області зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи серед учнів та учениць 10-11 класів закладів загальної середньої освіти регіону. У змаганнях взяли участь 97 учнів, які представляли 54 заклади загальної середньої освіти.

12 учнів та учениць 10 - 11 класів нашого ліцею також взяли активну участь у цих змаганнях
Найкращі результати серед учнів показали Філімонов Максим ( 11 клас ) , Божко Олег ( 11 клас ) , Куліков Микита ( 11 клас ) , Філімонов Іван ( 10 клас ), а серед учениць - Якимчук Ксенія ( 10 клас ).
Вітаємо та бажаємо подальших високих спортивних досягненнь. Захід відбувся в рамках проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць "Шкільні ігри".