Зустріч працівниками регіонального ландшафтного парку Клебан - Бик

22 бер. 2024
До Всесвітнього дня охорони водних ресурсів для учнів 5 - 11 класів було проведено онлайн - зустріч працівниками регіонального ландшафтного парку Клебан - Бик на тему ' Чому Чорне і Азовське море унікальне ? "

Цікаву екскурсію провели Керносенко Тетяна Василівна - заступник начальника відділу рекреації та екологічної освіти регіонального ландшафтного парку "Клебан-Бик" та М'ясоєдова Ольга Олександрівна - провідний фахівець з екологічної освіти парку.
Школярі із захопленням поринули у цікавий світ природи екосистем Азовського та Чорного морів.
Дякуємо співробітникам регіонального ландшафтного парку Клебан - Бик за цікаву подорож. Чекаємо з нетерпінням нових зустрічей !

Возможно, это изображение 3 человека и текст «правила безпеки .eet: meet.google.com/gmx-aous-ozm александр керносенко (презентация) ольга м'ясоедова неповторнисть чорного й азовсъкого морів ярик сафаров сергій клебан-бик 08:34 сафарова карина gmx-aous-ozm стас ще особи ольга крамарева»

Возможно, это изображение 3 человека, водоем и текст

Возможно, это изображение 3 человека, гриф и текст «правила Meet: meet.google.com/gmx-aous-ozm александр керносенко (презентация) мешканц дна чорного моря 小 александр ольга мясосдова ярик сафаров сергій 8-44 сафарова карина Amy-anl1S-07m Miдú, устрици ймолюск-хижак рапана, занесений ораблями далекого сходу. стас ще особи ольга крамарева ENG 22.03.2024 æ»