Новини: 1913
14 лист. 2014

Привітанння з Днем працівників сільського господарства

Педколектив та учні школи привітали працівників ТОВ "Перспектива" та працівників ТОВ "Добропільське сортонасінне підприємство" зі святом - Днем працівників сільського господарства. Після чого здійснили екскурсію по території сортонасінного підприємства.
13 лист. 2014

Практичний психолог школи Колмичек В.О.провела корекційно-розвивальні заняття для учнів 5-7 класів "Будь толерантним"

В рамках проведення Тижня толерантності у школі практичний психолог Колмичек В.О. провела для учнів 5-7 класів корекційно-розвивальні заняття "Будь толерантним"
12 лист. 2014

Круглий стіл "Толерантність" у 9 класі

Класний керівник 9 класу Якимчук Є.В. провела круглий стіл "Толерантність".
11 лист. 2014

Практичний психолог школи Колмичек В.О. провела корекційно-розвивальні заняття для учнів 2-4 класів "Планета толерантності"

В рамках проведення Тижня толерантності у школі практичний психолог Колмичек В.О. провела для учнів 2-4 класів корекційно-розвивальні заняття "Планета толерантності"
11 лист. 2014

Тиждень української мови та літератури

4.11 - 10.11. 2014 р. - Тиждень української мови та літератури в школі було приурочено Дню української писемності та мови
7 лист. 2014

"Інтелект-шанс"

07.11.2014 року у районному відділі освіти відбувся конкурс серед юних ерудитів "Інтелект-шанс"
5 лист. 2014

Екскурсія до ТОВ "Перспектива"

З метою профорієнтаційної роботи з молоддю, для ознайомлення підростаючого покоління зі специфікою роботи провідного аграрного підприємства ТОВ "Перспектива", для учнів 9-11 класів було організовано екскурсію на овочеву базу підприємства. Під час екскурсії заступник директора з овочівництва Юрін Валентин Миколайович ознайомив дітей з діяльністю підприємства, основними ланками процесу збору та зберігання продукції, з основними робітничими професіями. На учасників екскурсії чекав приємний сюрприз: кожен учень та керівники групотримали подарунок від керівництва ТОВ "Перспектива" (канцелярське приладдя та яблука). Екскурсія викликала у дітей багато позитивних емоцій та відгуків, вони отримали нові, незабутні враження.
4 лист. 2014

Бібліотечний урок для учнів 1-4 класів "10 прохань книжки"

Бібліотекар школи Приходько О.В. провела для учнів 1-4 класів бібліотечний урок "10 прохань книжки" з показом мультимедійної презентації та повчальних мультфільмів з наступним їх обговоренням.
3 лист. 2014

До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

Учитель історії Мальцева Оксана Вікторівна провела для учнів 8-9 класів позакласний захід "Не згасити вогонь пам'яті" до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.
28 жовт. 2014

День визволення України від німецько-фашистських загарбників

Учні 9 класу привітали ветерана ВВв Сідєльнікова Павла Калиновича з Днем визволення України від німецько-фашистських загарбників.