Новини: 1913
23 вер. 2014

Перегляд мультфільмів з Правил дорожнього руху

Педагоги-організатори школи Пелецька Н.П. та Дудник О.В. організували перегляд цікавих мультфільмів з Правил дорожнього руху для учнів 1-4 класів
22 вер. 2014

Єдиний урок з ПДР

Єдиний урок з ПДР "Безпека на дорозі - безпека життя" у 10 класі
22 вер. 2014

Єдиний урок з ПДР "Безпека на дорозі - безпека життя"

Єдиний урок з правил дорожнього руху у 6 класі, класний керівник Стрелюк Валентина Гаврилівна
19 вер. 2014

Олімпійський тиждень продовжується...

Олімпійський тиждень у школі закінчився спортивними змаганнями "Веселі старти" між учнями 2-4 класів. Перемогу отримала команда 4 класу, 3 клас зайняв ІІ місце, а найменші учасники, учні 2 класу - ІІІ місце.
19 вер. 2014

Виховна година у 5 класі

Класний керівник 5 класу Москаленко Любов Миколаївна провела виховну годину «Наш вибір: здоров’я і спорт!»
17 вер. 2014

Фотовиставка "Ми за здоровий спосіб життя"

Учні 5-11 класів оформили фотовиставку "Ми за здоровий спосіб життя" у рамках проведення Олімпійського Тижня
16 вер. 2014

16 вересня - день знавців Олімпійських ігор

В рамках проведення Олімпійського тижня 16 вересня 2104 року став днем знавців Олімпійських ігор. Класні керівники, педагоги-організатори провели різноманітні ігри, вікторини.
15 вер. 2014

Єдиний Олімпійський урок

15 вер. 2014

Єдиний день ранкової зарядки

Олімпійський тиждень у школі розпочато Єдиним днем ранкової зарядки.
8 вер. 2014

Виховна година "Вартість перемоги" з нагоди річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників

Класний керівник 9 класу Якимчук Євгенія Василівна провела відкриту виховну годину для учнів 6-9 класів «Вартість перемоги», на яку завітали ветерани Сідєльніков П.К. та Сєрий В.Г., які залюбки поділилися з учнями своїми спогадами про роки служби.