Новини: 1913
28 жовт. 2015

Ярмарка професій

Учні школи відвідали ярмарку професій Добропільського міського центру зайнятості, яка пройшла 28 жовтня в с.Ганнівка
22 жовт. 2015

Профорієнтаційний захід

Профорієнтаційне заняття для учнів 9-11 класів провела провідний фахівець Добропільського міського центру зайнятості Кузьміна Наталя Василівна
16 жовт. 2015

Фестиваль української пісні

16 жовтня 2015 року у школі пройшов фестиваль української пісні "Україно, ми твоя надія" з нагоди свята Покрови, Дня українського козацтва, Дня Захисника України
13 жовт. 2015

Покровський ярмарок

13 жовтня 2015 року біля сільського Будинку культури відбулося щорічне традиційне свято Покрови, де учні школи мали можливість продавати принесені овочі, фрукти, випічку та ін., стали глядачами театралізованої частини свята та взяли участь у конкурсі поробок "Дари осені".
12 жовт. 2015

Книжкова вистака

Бібліотекар школи Литовченко Інна Валеріївна оформила книжкову виставку до Дня українського козацтва
12 жовт. 2015

Змагання "Козацькому роду нема переводу"

Педагог-організатор Литовченко Інна Валеріївна провела для учнів 1-4 класів змагання "Козацькому роду нема переводу", під час яких дівчата та хлопці змагались у спритності, кмітливості, готували доповіді, вірші і пісні про козаків. Перемогу у змаганнях отримали дічата - "Козачки".
2 жовт. 2015

День Учителя

Шкільна родина привітала учителів та працівників школи зі святом - Днем працівників освіти
16 вер. 2015

Конкурс "Олімпійська листівка"

Протягом тижня учитель образотворчого мистецтва Заварзін Іван Володимирович провів конкурс серед учнів 5-7 класів "Олімпійська листівка"
15 вер. 2015

Виставка літератури

Бібліотекар школи Литовченко Інна Валеріївна разом організували виставку літератури з нагоди проведення Олімпійського Тижня у школі
15 вер. 2015

День Стрибуна у школі

Учитель фізкультури Крамарев Віктор Григорович провів змагання стрибунів серед учнів 5-7, 8-9 та 10-11 класів.