Новини: 1913
3 бер. 2015

Позакласний захід "Національний гімн України: духовність та незламна віра народу"

Учитель історії Мальцева Оксана Вікторівна провела для учгів 6, 8 класів позакласний захід з нагоди 200-річниці з дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну
2 бер. 2015

Тренування з евакуації

З метою поглиблення знань з питань цивільного захисту, повторення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях у школі в лютому 2015 року були проведені тренування з евакуації, з учнями були проведені бесіди "Дивись під ноги", "Праивла поведінки при артобстірілі", "Небезпечні знахідки" із відповідним записом у класних журналах, щоденниках
27 лют. 2015

"Веселі старти"

Учні 3-4 класів взяли участь у шкільній спортивній грі "Веселі старти". Змагання були дуже захопливими та динамічними. Учасники показали гарну фізичну підготовку та отримали чудовий настрій. Перемогу отримала команда 4 класу.
20 лют. 2015

Масляна

20 лютого відбулася театралізація обрядового свята Масляна
12 лют. 2015