Новини: 1913
15 вер. 2015

Єдиний Олімпійський урок

Класні керівники 1-11 класів провели для своїх вихованців Єдиний Олімпійський урок
14 вер. 2015

Олімпійський тиждень розпочато...

Олімпійський тиждень у школі розпочався урочистою лінійкою і загальношкільною зарядкою.
8 вер. 2015

День визволення Донбасу від фашистських загарбників

Учні школи взяли участь у мітинзі, присвяченому 72-річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників
1 вер. 2015

Перший дзвоник-2015

Добропільска ЗОШ І-ІІІ ступенів прийняла у свою шкільну сім'ю 20 першачків: 10 хлопчиків і 10 дівчаток.
23 серп. 2015

День Прапора України

Учні та вчителі школи взяли участь у флешмобі, присвяченому Дню Прапора України
7 трав. 2015

Виховна година у 1 класі

Класний керівник першокласників Спасик Світлана Вікторівна провела виховну годину для своїх вихованців "8 травня - День пам'яті та примирення".
7 трав. 2015

Виховна година у 3 класі

Класний керівник 3 класу Хованець Алла Володимирівна провела для своїх вихованців класну виховну годину "Пам'ять у наших серцях", присвячену Дню пам'яті та примирення. Щирими усмішками зустріли учні гостя, який завітав до них на виховну годину, захисника України, бійця 93 ОМБР Шпака Андрія Івановича.
17 квіт. 2015

"Міс і Містер школи-2015"

Конкурс пройшов між дівчатами та хлопцями 8-10 класів
20 бер. 2015

Вечір зустрічі випускників

20 березня 2015 року Добропільська ЗОШ гостинно відкрила двері для своїх випускників на вечорі зустрічі шкільних друзів.
6 бер. 2015

Ювілей ветерана

06 березня 2015 року в хаті та на подвір’ї Павла Калиновича Сідєльнікова зібрались десятки людей у піднесеному настрої. Шанованому всім районом ветерану та трударю виповнилося 90 років. Учні школи разом із сільським головою Кравченком Юрієм Анатолійовичем, секретарем сільської ради Гусєвою Тетяною Іванівною та працівниками сільського Будинку культури також завітали до ветерана із привітаннями та піснями.