Семінари та конференції

Семінар вчителів фізичного виховання  на тему:

«Моніторинг фізичного розвитку учня»

Питання    що розглядались на семінарі

1.    Хід обласного семінару «Моніторинг фізичного розвитку учнів школи»   -  Булатова О.П. Крамарев В.Г.

2.     Організація і проведення учнівської олімпіади з фізичної культури   -  Булатова О.П.,Крамарев В.Г., вчителі ФК.

3.    Характеристика захворюваності дітей та причини травматизму учнів  - виступ головного лікаря амбулаторії Пітика В.В.

4.    Майстер клас на тему «Моніторинг фізичного розвитку учня» - практичне заняття медичної сестри амбулаторії.

5.    Нові підходи до організації роботи з фізичного виховання для силових вправ -  Крамарев В.Г.