Тиждень фізичної культури і спорту

10 лют. 2014
10.02-14.02.2014

З нагоди відкриття в Сочі Зимових Олімпійських ігор-2014  з 10 лютого у школі стартував Тиждень фізичної культури і спорту. Розпочався Тиждень загальношкільною лінійкою, під час якої Крамарев Віктор Григорович ознайомив учнів із запланованими заходами.

В рамках Тижня фізичної культури і спорту були проведені наступні заходи:

Олімпійська вікторина "Своя гра" між учнями 5-6 класів, у якій перемогла команда 6 класу та відмічені кращі завці Олімпійських ігор: учеинці 6 класу Осіпова Юлія, Цикіна Катерина, Стрелюк Анастасія.

Серед учнів 1-4 класів було оглошено конкурс малюнків, а серед учнів 5-11 класів - конкурс плакатів. Усі учні були нагороджені грамотами та дипломами.

Між командами 2-4 класів вібулися спортивні змагання "Веселі старти", в яких перше місце у чесній боротьбі зайняли найстарші учасники. Друге місце розділили 2 та 3 класи.

Команди були нагороджені грамотами та призами (футбольними м'ячами).

Між 5 та 6 класами  відбулися змагання з малюк-болу (піонерболу), в яких перемогу здобули команда 6 класу.

Серед учнів 4-7 класів відбулися змагання з настільного тенісу. Місця розподілилися так:

І місце - учень 6 класу Глушецький Данило;

ІІ місце - учень 4 класу Булавін Денис;

ІІІ місце - учень 5 класу Колошко Віталій.

Переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Закінчився Тиждень фізичної культури та спорту загальношкільною лінійкою, на якій переможці та учасники Тижня були нагороджені грамотами та дипломами.