Подорож до м.Чернігів

20 лип. 2020

20.07.2020р. учні Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які пройшли відбір через конкурс "Моя особиста безпека" виїхали у дивовижну подорож з робітниками поліції до м.Чернігів. Для них підготували пізнавальну програму відпочинку:

1. Тренінг "Розвиток гучних навичок у молоді для будування успішного майбутнього - Я та Громада"

2. Екскурсія парком "Березовий гай" (історія відстоювання рекраційної зони від забудови. Волонтерська акція з висадки рослин у гаю).

3. Екскурсія на сортувальну станцію в Чернігівському обласному молодіжному центрі (Місто, сміття і люди. Як ми можемо допомогти екології вже зараз?).

Побажаємо нашим учням щасливої подорожі!