Новини: 1915
26 лют. 2016

День початку кримського спротиву

26 лютого 2016 року у школі були проведені тематичні заходи до Дня початку кримського спротиву.
23 лют. 2016

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи. Окрім того, організація вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги. Щорічне відзначення цього дня використовується для скерування уваги на меншини з менш аніж 10 тисяч осіб, які активно розмовляють рідною мовою. Часто ці мови не передаються наступному поколінню і потрапляють у забуття. Багато мов, котрими розмовляють менше 100 осіб, не задокументовані. Щорічно і у нашій школі в цей день проводяться загальношкільні лінійки, виховні години, тематичні виставки, експозиції.
19 лют. 2016

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2016 року у школі були проведені заходи з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.
16 лют. 2016

Тиждень Інформатики

З метою алучення якнайбільшої кількості учнів до позакласної роботи, пов’язаної з інформатикою, виявлення обдарованих дітей, згуртування учнів у роботі під гаслом «Хто володіє інформацією, той володіє світом!», сприяння розумовому вихованню школярів та з метою відзначення Дня Безпечного Інтернету у школі з 08 лютого по 12 лютого пройшов Тиждень Інформатики. Для учнів 1-11 класів були заплановані та проведені різноманітні заходи: екскурсія до кабінету Інформатики (1 клас), вікторини, турніри, інтелектуальні ігри, дискусії, конкукрс графічного малюнка та ін.
15 лют. 2016

Заходи щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З метою формування громадянської самосвідомості у дітей та молоді на прикладі мужності та героїзму воїнів–інтернаціоналістів, виховання шанобливого ставлення до захисників Вітчизни у школі були заплановано та проведено ряд тематичних заходів: виховні години бібліотечні виставки, уроки Мужності, мітинги, позакласні заходи.
15 лют. 2016

Стрітення Господнє

з метою ознайомлення і розширення знання учнів про святкування свята Стрітення в Україні; виховування любові і бережливого ставлення до природи, повагу до звичаїв свого народу педагог-організатор Делендик Людмила Павлівна провела для учнів 1-4 класів свято "Стрітення Господнє"
12 лют. 2016

День Святого Валентина

З метою розширення знань дiтей про звичаї, традиції народiв Европи, розвитку кругозору дiтей, формування культури поведiнки, культури почуттiв педагог-організатор Семенова Інна Валеріївна підготувала для учнів конкурсно-розважальну програму для учнів 8-11 класів "Епідемія любові".
25 січ. 2016

День Соборності

З метою поглиблення знань учнів про історичний факт злуки українського народу, його значення; прищеплення поваги до минулого Батьківщини; виховання національної свідомості та почуття гідності, любові і поваги до рідного краю, його історичного минулого і сучасності та з метою відзначення Дня Соборності України та вшанування пам'яті Героїв Крут у школі були проведені тематичні виховні години, позакласні заходи з історії, бібліотечні виставки, виставки патріотичного малюнку.
25 груд. 2015

Новий Рік

З мето святкування свята Нового Року для учнів 1-4, 5-7 класів була проведена тетатралізована вистава "Казковий балі", а для учнів 8-11 класів конкурсно-розважальна програма "Новорічні розваги".
4 груд. 2015

День Збройних Сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Це свято з’явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України». На наших військoвих пoкладена священна місія — бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду. Істoрія Українськoї держави, і її Збрoйних Сил свідчить прo те, щo вoни з честю викoнують її й надалі свoєю важливoю справoю нагадують всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках. Ми вдячні всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто стає на захист Вітчизни за першим її покликом! Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.