Відповіді надсилати на ел. пошту: [email protected]

Рівні навчальних досягнень

Бали

Характеристика навчальних досягнень учня (учениці)

Початковий

1

Учень (учениця) розпізнає деякі хімічні об’єкти (хімічні символи, формули, явища, посуд тощо) і називає їх (на побутовому рівні)

2

Учень (учениця) описує деякі хімічні об’єкти за певними ознаками

3

Учень (учениця) має фрагментарні уявлення з предмета вивчення і під керівництвом вчителя може відтворити окремі його частини

Середній

4

Учень (учениця) відтворює деякі факти, що стосуються хімічних сполук і явищ

5

Учень (учениця) відтворює окремі частини навчального матеріалу, дає визначення основних понять

6

Учень (учениця) послідовно відтворює значну частину навчального матеріалу

Достатній

7

Учень (учениця) відтворює навчальний матеріал, наводить  приклади, з допомогою вчителя порівнює хімічні об’єкти

8

Учень (учениця) логічно відтворює фактичний і теоретичний навчальний матеріал, застосовує знання в стандартних умовах, порівнює, класифікує хімічні об’єкти

9

Учень (учениця) володіє знаннями основоположних хімічних теорій і фактів, наводить приклади на підтвердження цього, аналізує інформацію, робить   висновки

Високий

10

Учень (учениця) володіє навчальним матеріалом і застосовує знання на практиці, узагальнює й систематизує інформацію, робить аргументовані висновки

11

Учень (учениця) володіє засвоєними знаннями і використовує їх у нестандартних ситуаціях, встановлює зв’язки між явищами; самостійно знаходить, оцінює і використовує інформацію з різних джерел згідно з поставленим завданням; робить узагальнювальні висновки

12

Учень (учениця) має системні знання з предмета, аргументовано використовує їх, у тому числі в проблемних ситуаціях; аналізує додаткову інформацію; самостійно оцінює явища, приймає рішення, висловлює судження, пов’язані з речовинами та їх перетвореннями

2023-2024 навчальний рік.

Підручник: Ярошенко.

04.09-2023                  Повторення.                                                                                          Тема:Склад,властивості,застосування окремих представників                                             вуглеводнів(метан,етан,етен,етин).                                                  Вивчити конспект.Письмово:Скласти молекулярні,структурні,напівструктурні і          електронні формули Пентану,Пентену,Пентину.

06.09-2023.Тема:Склад,властивості,застосування окремих представників                                           оксигеновмісних органічних речовин.                                               Конспект.Письмово:с.11 №1, №2, №3.

Тема1. Теорія будови органічних сполук.                                                         11.09-2023.Тема:Теорія будови органічних речовин.Залежність властивостей                                    від складу і хімічної будови молекул.                                               Параграф:1-опрацювати.Знати:Стисло про головне.Письмово:1) Що таке                 хімічна будова,структурна формула,ізомерія,ізомер,закон. 2),,Застосовуємо''с.18 №1.

18.09-2023.Тема:Поняття про явище ізомерії,ізомери.                                               Параграф3. Таблиці №3 і№4.Письмово:1)Назвіть Алкан за систематичною               номенклатурою(формула у Вайбер). 2) с.34 №6 чому? 3)Складіть структурну             формулу:2-метил-3,3-диметилпентан.

20.09-2023.Тема:Ковалентні карбон-карбонові зв'язки у молекулах органічних                            сполук:одинарний,подвійний,потрійний.Класифікація органічних                               сполук.                                                                                                  Параграф:2-опрацювати.Письмово:с.25 ,,Застосовуємо''№1,№2, №3.

25.09-2023.Тема:Розв'язування розрахункових задач на виведення                                                   молекулярної формули речовини за масовими частками                                            елементів.                                                                                     Письмово:задача.Вивести формулу вуглеводню,в якому масова частка                     Гідрогену дорівнює 18,2%.

02.10-2023.Тема:Розв'язування розрахункових задач.

Письмово:Задача.Масова частка Гідрогену в Алкані становить 11,1%,а                    відносна густина Алкіну за повітрям дорівнює 1,863.Визначте молекулярну

формулу Алкіну.

04.10-2023.Тема:Розв'язування розрахункових задач.                                               Письмово:Задача.Обчисліть молекулярну формулу кофеіну,якщо його                      молярна маса дорівнює 194г/моль,а масові частки елементів становлять:                  C=49,5%, H=5,2%, N=28,9%.

Тема2.Вуглеводні.

09.10-2023.Тема:Класифікація вуглеводнів.Алкани:загальна формула,                                               структурна ізомерія,систематична номенклатура.                             Параграф3-опрацювати.Знати:Правила номенклатури,таблицю 4 і таблицю 5.          Письмово:,,Застосовуємо''с.33-34.  №1, №2 б) чому саме така назва?Які етапи           Алгоритму ви використали. №6 в) чому неправильна нумерація і як треба.               Скласти структурну формулу: 3-етил-2,2-диметилгексан.