Тренінг з інклюзивного навчання. В рамках проекту " Безпечна та дружня до дитини школа " та за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Крок за кроком»

7 лют. 2019
Перший день тренінгів з інклюзивного навчання.

Сьогодні стартував перший день тренінгів з інклюзивного навчання.
В рамках проекту " Безпечна та дружня до дитини школа " та за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Крок за кроком» в Добропільській ЗОШ І-ІІІ ступенів тренер Мальцева О.В. провела тренінг для працівників школи з питань інклюзивної освіти.
Працівники школи активно долучилися до роботи та отримали нові знання з даної теми. Між заняттями була проведена кава-брейк.
Матеріали для семінару були надані ВГО «Крок за кроком».
Цикл тренінгів з інклюзивного навчання розрахований на лютий-березень 2019 року.