Вітаємо з перемогою!

29 квіт. 2024
Підведено підсумки VIII Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу "Ми - Патріоти України!" Конкурс відбувався під гаслом: "Чи знаєш ти землю, на якій живеш?", та включав в себе завдання різного рівня та об'єднував в собі питання з історії, географії, мови та літератури України.

Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. Це закономірне прагнення, адже людині властиве бажання отримувати знання. А які ж ми будемо українці, якщо не знатимемо території, на якій проживаємо та якій завдячуємо усим, що в нас є, не знатимемо історії, мови, літератури, географії - тобто не матимемо тих знань, які вирізняють націю, які вказують нам, до якої спільноти ми належимо? Які ж ми патріоти, якщо не розумітимемо, в чому наші досягнення, здобутки та переваги в порівнянні з іншими народами?
Саме з метою ознайомлення молодого покоління українців з нашими цікавинками та досягненнями, було запроваджено національно-патріотичний конкурс, який ознайомив учасників з Україною. Адже наша Батьківщина - велика країна з безкрайніми полями, з великим містами, селами, чудовими, добрими людьми та з величною історією, яку можна з впевненістю вважати однією з найгероїчніших та найтрагічніших у світі.

Возможно, это изображение ‎текст «‎Н ВН plg ШКИЛЬНий ПОРТАЛ Полениша СЕРТИФИКАТ №ПУОООО/2035 YAUMAINA Мы (ស្លងរ្ល Нагороджуеться Семенова Bipa учениця 030 «Добропльський лцей Криворйзъкой слъсъкой padu Покровсъкого району Донецъкой обат!»> за II мице зайняте в VIII Всеукрайнському национально патрлотичному конр «МИ ПАТРЮОТИ УКРАЙНИ!> PECITRINCORE Yupaina Шкйльний ПЕРЕΜОΥΧЕ O. Β. Попович Администратор Шкиьного nopmary 23.04. 23.04.2024 2024 СЛАВА СЛАВАУКРАН!!!! ГЕРОяМ СЛАВА!!! יווחטחדוש‎»‎

Возможно, это изображение ‎текст «‎HI ВН plg шкильний ПОРТАЛ Полниця СЕРТИФИКАТ №МПУО000/2037 SAURAINA Мы សសល Нагороджуеться Савченко Владислав учень 030 <Доброплъський лцей Криворйзькой сίлъсъкой ради Покровсъкого району Донецъкой область> за II мице зайняте в VIII Всеукрайнсъкому национально патриотичному конкурсй «<МИ ПАТРЮОΤИ УКРАЙНИ!> PECITRINCORE УМрасна Шкйльний nEPEMOKE O. Β. Попович Администратор Шкиьного nopmary 23.04. 23.04.2024 2024 СПАВАУВРАΆН!!ТЕРОМ.СЛАА!! СЛАВА СЛАВАУКРАЙН!!!! ГЕРОЯм СЛАВА!!! והוחחוש‎»‎

Возможно, это изображение ‎текст «‎Н BIUH RMA ШКАЛЬНИй ПОРТАЛ Поленишя СЕРТИФИКАТ №ПУО000/2034 YAOAMA Мы Sepalina Нагор Нагороджуеться Рухова Вкторίя учениця 030 "Добропльський люцй Криворизъкой слъсъкой padu Покровського району Донецъкой области» за II мёце зайняте в VIII Всеукрайнському национально- патриотичному конкурси «<МИ ПАТРЮОΤИ УКРАΪНИ!" УМрасна ПЕРЕМОЖΕ O. Β. Попович Администратор Шкильного nopmary Шкίльний ors 23.04.2024 23.04. 2024 СЛАВА СЛАВАУКРАЙН!!!! ГЕРОЛМ СЛАВА!!! יווחטחדוש‎»‎

Возможно, это изображение текст «HI ВН plg шкильний ПОРТАЛ Поляниия СЕРТИФИКАТ №ПУО000/2031 УАОРДИНА Мы χαραίκα Нагороджуетье: Лутицька Наталия Миколаёвна вίдповίдальна особа та заступник виховной роботи 030 <Добропльський ліцей Криворизъкой сίлъсъкой padu Покровського району Донецъкой област» за профестонализм, активну громадянсък) позицтю, вагомий внесоку патріотичне виховання молодί та за сумлинне виконання CBOIX обов'язкίв обов язкίв nid час проведення VIII Всеукрайнського национально- патриотичного конкурсу «И ПАТРΙΟТИ УКРАЙНИ!" ESIRD_CRFT Уиражна Шкйльний ПЕЕМОЖЕ O. B. Попович Админитратор Шкильногопорталу Шкильного nopmary ors 23.04.2024 2024 СЛАвА СЛАВАУКРАЙН!!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! CAADA.n»