«Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять»

26 квіт. 2024
Для учнівської молоді 9 класу (класний керівник Рухова Г.В.) було проведено виховну годину.

З метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, формування у молодого покоління відповідальності та екологічної свідомості  для учнівської молоді 9 класу (класний керівник Рухова Г.В.) було проведено виховну годину.

Кожного року 26 квітня проходять пам’ятні заходи, метою яких є ознайомлення та поглиблення знань дітей про найбільшу техногенну катастрофу людства, її причини та наслідки,.

Після перегляду документального фільму « Дзвони Чорнобиля»  діти вшанували  подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання.