День Матері-Землі

22 квіт. 2024
Крамарева О.В, учитель географії та біології, провела інформаційну годину для учнів 7 - 11 класів до Дня Матері-Землі. Школярі ознайомитися з основними шляхами рішення екологічних проблем сьогодення.

День Землі - це спеціальний час, який призначений, щоб привернути увагу всіх людей до усвідомлення планети Земля як їхнього спільного дому, відчути нашу всеземну спільність і взаємну залежність один від одного: йдеться у звернені ООН.
У 2024 році тема Дня: «Планета проти пластику», яка закликає зменшувати залежність від пластику та робити землю вільною від пластику. Також тема має на меті привернути увагу до серйозної проблеми пластикового забруднення та того, як воно шкодить природі.
Людство має прагнути покінчити з використанням пластику для здоров’я планети та скоротити виробництво всього пластику на 60% до 2040 року.