17 квітня відзначається екологічне свято - Міжнародний день кажана

17 квіт. 2024
Крамарева О.В, учитель географії та біології нашого ліцею провела інформаційну годину для учнів 6 - 11 класів до цього екологічного свята. Школярі ознайомились з біологічними характеристиками кажанів, їх значенням в природі та житті людини.

Деякі види кажанів знаходяться на межі зникнення. Ці квітневі заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
Кажани - єдині ссавці, які дійсно літають, плескаючи крилами, щоб привести себе в рух у польоті. Деякі ссавці, наприклад, білки-летяги, тільки ковзають, а не літають. Оскільки кажани унікальні, їх відносять до особливого порядку ссавців, званого Chiroptera. Слово bat або "кажан", ймовірно, вперше було використано на початку 1570-х років.
Кажани неймовірно розумні. Вважається, що рівень їхнього інтелекту можна порівняти з дельфінами і кіньми... якщо не вищий. Тому нормальні умови дуже важливі для кажанів у неволі. Вони можуть бути різними.
Кажани не люблять запах нафталіну, білого фенолу, кориці або евкаліпта. Встановіть яскраве освітлення, щоб відлякати їх. Кажани також не люблять предмети, що відбивають світло, тому можна розвісити смужки алюмінієвої фольги, дзеркала, майларові кулі або навіть старі компакт-диски.

Возможно, это изображение ‎летучая мышь и ‎текст «‎География кмйтня) Елект Meet: "gmx-acus-ozm gmx Ольга Крамарева (Ви (показуете презентацίю)) Сми Реривнае Feg 할 تد Ошибка Дакрсту Зупинити презентацίю Кажани- сдинй ссавци, як реально опанували здатн.тю литати. Den Kyzmin Таня Фίимонова 菜 浜 Sega Д Дима Новик 域 Copa7o11 ругккий Кажанив, що мешкають в Украни та Εвροπ., боятися не варто BCİ вони комахойднй. В 紙 Викт тория 10-0R Р AmY-AnIR-07m PoMa Стрелик SeMETON 小 Ще особи Ольга Крамарева O YKP ۷ 10:08 17.04.2024 ミ2‎»‎‎