Шкільний етап Web-марафону «Здорова нація – незламна Україна!»

6 квіт. 2024
З 25 березня по 05 квітня 2024 року в ОЗО "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області " пройшов шкільний етап Web-марафону «Здорова нація – незламна Україна!» для закладів загальної середньої освіти Донецької області .

У номінації «Найкращий спортсмен Донеччини» взяли участь 15 учнів 5 - 11 класів нашого ліцею.
У першій віковій категорії учнів 4 - 5 класів найкращі результати показали Пославський Дмитро та Чернецька Софія ; другій віковій категорії учнів 6 класу - Савченко Владислав та Шевченко Надія ; третій віковій категорії учнів 8 - 9 класу - Кузьмін Денис ; четвертій віковій категорії учнів 10 - 11 класу - Філімонов Іван та Якимчук Ксенія . Вітаємо переможців та бажаємо високих спортивних звершень !