Заняття «Мінна безпека»

4 квіт. 2024
У рамках Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки, з метою інформування дітей про ризики, пов'язані з мінами і боєприпасами, в 7 класний керівник Лутицька Н.М. провела заняття «Мінна безпека».

Під час заняття учні переглянули навчальний відеоролик «Будь обачним: небезпечні речовини», опрацювали пам’ятки «Як поводитися з вибухонебезпечними речовинами», проаналізували небезпечні ситуації та виробили рекомендації для учнів.

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст «小 як виглядають мни τα вибухонебезпечнй предмети? наталяя путицька крис гина шукюрова людмила сергій 是 протитанкова MiHa натискной дΑ H никита липец касетний елемент снаряду Kola Kolesnikov & B валерия владико ещё чел. Bepa семенова»

Возможно, это изображение текст «граната може ховатися там, де не очёкуеш! наталя путицька кристина шукюрова людмила сергій G Î никита липец Kola Kolesnikov Mέnsip MA в эдуард zXc лушецкий еще чел. семенова»

Возможно, это изображение текст «головн правила MIHHOI безпеки наталяя лутицька крист ина шукюрова 4 будь уважним, аби вчасно побачити небезпечний предмет He чпай його! He пi̇дходь до нього! & людмила повёдом дорослих, людей навколо τα подзвони на 101! сергій 是 Î никита липец Kola Kolesnikov 是 эдуард ZXc лушецкий ещё чел. вера семенова»