Моніторинг якості знань учнів 11 класу

19 вер. 2018
Моніторинг з математики

З метою вивчення рівня предметної компетентності учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, якості їхньої підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, отримання інформації щодо об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів старшої школи у 2018-2019 н. р., з  19.09.2018 по 10.10.2018 буде проведено моніторинг якості знань учнів 11-х класів  загальноосвітніх навчальних закладів області з української мови та літератури, математики, історії України, іноземної мови за завданнями, наближеними до  зовнішнього незалежного оцінювання.

Моніторинг сприятиме  подоланню психологічного бар’єру  перед складанням зовнішнього незалежного оцінювання учнями 11-х класів та підвищенню їхньої мотивації щодо підготовки до ДПА та ЗНО; визначенню рівня готовності учнів та коригуванню педагогами подальшої навчальної роботи.

19 вересня 2018 року учні 11 класу Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів написали моніторинг з математики.