Спорт, здоров'я, сила...

13 черв. 2018
День спорту та здоров'я у таборі

13 червня 2018 року у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням "Росинка" Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов День спорту та здоров'я. Спорт, здоров'я, сила... В програму цього дня були включені спортивні змагання, вікторини, бесіди про здоровий спосіб життя. В цей день до таборівців завітали гості, які також нагадали про безпеку життя. Інспектор з ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Мурашко Юлія Володимирівна провела для учнів бесіду та вікторину з Правил дорожнього руху, а інспектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій Рябенко Оксана Миколаївна нагадала дітям про безпеку на водоймах.