Безпечна школа

12 черв. 2018
ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ МИРНИМ ШЛЯХОМ. ВІДНОВНІ ПРАКТИКИ. МЕДІАЦІЯ

Оскільки сьогодні в більшості випадків саме школа має стабільний вплив на життя молоді, працівники освіти починають розуміти , що їх обов’язком   є озброїти учнів знаннями й навичками , необхідними для виховання відповідальних та соціально активних громадян. На тлі постійного зростання насильства в суспільстві  багато шкіл починає впроваджувати новаторські програми, щоб навчити молодь життєво важливих стратегій гармонійного спілкування. Однією з таких новацій є впровадження відновних практик у освітній  процес.

12 червня 2018 року   педагоги Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   вчилися опановувати відновні практики.

Тренінг для педагогів « ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ МИРНИМ ШЛЯХОМ. ВІДНОВНІ ПРАКТИКИ. МЕДІАЦІЯ»  провели медіаторки Литовченко С.В. та Мальцева О.В.