21 лютого - День рідної мови

21 лют. 2018
Заходи до Дня рідної мови

Рідна мова – це мова батька, мова мами, це мова народу, рідна мова – це мова серця. Живе наша мова – і наш голос звучить у вселенському хорі народів. Отже, живий наш дух, жива наша пісня, наша історія, наша єдність. Бо наша мова – це ми – українці, добрий,чесний, працьовитий народ, що тисячоліттями живе на берегах Дніпра і Дністра, від сивих Карпат до Чорного моря.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Пройшов ряд заходів: тематична лінійка «Мово моя рідна, мово калинова», книжкова виставка у бібліотеці «Рідна мова калинова»,оформлено тематичний інформаційний стенд у фойє школи; учні 5-11 класів написали диктант єдності та переглянули документальні фільми.